PR-Commissie

De PR-Co 2025-2026 stelt zich voor:

Heeyy, wij zijn de Public Relations Committee, ofwel de PRCo. Wij maken het STUdance jaar leuker door het maken van een speciaal STUdance item en een
superleuk gadget! Daarnaast zijn wij degenen die het programmaboekje maken voor de eindvoorstelling:) Wij hebben er in ieder geval veel zin in!!
Groetjess,
De PRCo

Heee, ik ben Annika, 23 jaar, en zal dit jaar de voorzitter zijn van de PRCo. Ik zit in het tweede jaar van mijn onderzoeksmaster, en zit in mijn derde jaar bij STUdance (nu dansend in Hiphop2) 🙂 Ik kijk er naar uit om dit jaar een leuk item, gadget, en natuurlijk het programmaboekje van de eindvoorstelling te gaan ontwerpen!

Hoii, ik ben Ghislaine, 21 jaar en ik zit in mijn eerste jaar van mijn bachelor
Communicatie en dit jaar ben ik de vicevoorzitter van de PR-commissie. Daarnaast ben ik ook te vinden op alle feestjes en activiteiten dit jaar want ik ben ook onderdeel van de Feest Commissie! Ik dans al zo’n 15 jaar, dit jaar in Hiphop 3 en dit is mijn 2e jaar bij Studance!

Hee, ik ben Freke, ik ben 22 jaar oud en ik ben dit jaar de penningmeester van de
PRco! Dit is mijn eerste jaar bij STUdance, en ik dans in Jazz 3. Naast het dansen volg ik de bachelor culturele antropologie, en werk ik in de kinderopvang. Ik kijk er naar uit om de STUdancers blij te maken met een leuk item en gadget, en een prachtig programmaboekje voor de show!

Heyy, ik ben Lisa, 25 jaar. Dit is mijn eerste jaar bij STUdance (mixles). Ik ben dit jaar de secretaris van de PRco:) Op het moment ben ik bezig met mijn laatste jaar
van mijn studie fashion design. Ik hoop dat we dit jaar veel mensen blij kunnen
maken met een leuk item en gadget!

Heyy, mijn naam is Fenna en ik ben 21 jaar oud. Ik studeer Integrale Veiligheidskunde en zit in mijn 4e jaar. Dit is mijn 3e jaar bij STUdance en ik dans in de groep feminine hiphop. Ik ben de PR-functionaris van de PR- commissie;)

Contact:
M: prco@studance.nl