De Kleding Commissie 2025-2026 stelt zich aan jullie voor:
Hallo allemaal,
Wij zijn de Kleco en dat houdt in dat wij samen ervoor zorgen dat elke dansgroep er stralend uitziet bij de eindshow! Begin van het jaar gaan wij langs elke groep om daar kledingverantwoordelijken te zoeken die het leuk vinden om de outfits en make-up van hun groep te bepalen. Vervolgens zorgen wij dat dit allemaal geregeld wordt en geven wij ook een gezellige grime-workshop.
Ik ben Milou en ik ben dit jaar de voorzitter van deze mooie commissie. Ik studeer Pedagogische Wetenschappen, dans in Klassiek (als ik eens niet geblesseerd ben) en mijn favoriete kledingstuk is mijn Takkie kerstsokken. Dit is mijn 5e jaar bij STUdance en daarmee ben ik ook meteen de oma van de KleCo. Ik hoop dat de jaren me genoeg wijsheid hebben gebracht om alles op rolletjes te laten lopen, ik kan niet wachten om iedereen straks te zien schitteren op het podium!
Hii ik ben nigella en ik ben de secretaris van de kledingcommissie 25/26! Ik mag dus lekker al jullie mailtjes beantwoorden :). ik zit momenteel in mijn 2e jaar van de bachelor psychologie en ik dans in street 3. Dit is mijn eerste jaar bij studance maar daarvoor heb ik ook al lang gedanst. Mijn favoriete kledingstuk is mijn baggy t-shirt van Dickies.
Heyy, mijn naam is Fenna en ik ben 21 jaar oud. Ik studeer Integrale Veiligheidskunde en zit in mijn 4e jaar. Dit is mijn 3e jaar bij STUdance en ik dans in de groep feminine hiphop. Mijn functie is penningmeester en mijn favoriete kleding item is een lekker warme trui!
Hey allemaal! Ik ben Merel, ik ben 20 jaar en zit in het tweede jaar van de bachelor psychologie. Dit is nog maar mijn eerste jaar dansen bij studance en ik zit in de groep hiphop 2. Omdat ik dit zo leuk vind, ben ik ook gelijk bij de kleding commissie gegaan, waar ik de PR-functionaris ben! Dit houdt in dat ik de promoteksten voor de sociale mediakanalen maak, die van toepassing zijn voor onze commissie. Ik heb natuurlijk niet voor niks voor deze commissie gekozen, want ik hou namelijk heel erg van kleding! Mijn favoriete kledingstuk is één van mijn broeken met hele leuke zakken 🙂
Hee ik ben Lara en ik mag mezelf dit jaar de vicevoorzitter van de Kleco noemen. Ik zit momenteel in mijn eerste jaar Interdisciplinaire sociale wetenschappen en dit is daarom ook mijn eerste jaar bij STUdance:) Ik dans momenteel in hiphop 2, samen met Merel. Mijn lievelings kledingstuk zijn mijn kerstsokken van Terschelling. Ik heb daar in mijn tussenjaar een hele poos gewerkt en ga er nog steeds regelmatig met veel plezier naar toe:)
Contact:
M: kledingco@studance.nl


