De KasCo 2025-2026 stelt zich voor:
Lieve STUdancers,
Hoi allemaal,Wij zijn de KasCo van 2025-2026 en onze taak is om Floor in haar taken als penningmeester te ondersteunen. Ook geven we haar advies over financiële zaken. Hieronder stellen we ons voor:
Hoi ik ben Floor, ik ben Penningmeester van het 33e bestuur der STUdance. Mijn favoriete frietje is friet speciaal zonder de speciaal.
Lisa: Ik ben de voorzitter van de KasCo. Ik check het bonnenboek en help met de btw-aangifte voor de belastingdienst. Mijn favoriete patatje is krulfriet met ketchup :))
Sietze: Ik ben de secretaris van de KasCo. Mijn favoriete patatje is knapperige raspatat :p
Carmel: Ik check de commissie begrotingen en de saldoverloop van de zakelijke rekening. Mijn favoriete patatje is een patatje met pindasaus!
Rikke: Ik check ook de saldoverloop van de zakelijke rekening en werk aan een loonschalen systeem voor de docenten van STUdance. Mijn favoriete friet is die van Olympos 😉
Lonneke: Ik ben verantwoordelijk voor de prognose en mijn favoriete frietje is vlaamse frietjes met mayo of joppiesaus (en het is wel echt friet en geen patat).
Liefs van de KasCo
Contact:
M: kasco@studance.nl


